Nakladatelství Naše kniha
Hanka Jelínková, Vendula Hegerová, Věra Faltová
e-shop
VIDEO: děti hrají divadlo podle scénáře v knize OBRÁZKOVÉ POHÁDKY
Nakladatelství Naše kniha - kontakt

Podpořte nás, prosíme, palcem nahoru na
facebook.com/rikanky
Navštivte spřátelený web
Hravé učení

O autorkách našich dětských knížek

Hanka Jelínková

autorka dětských knížek Žeryk to spočítá, Žeryk na cestách, Kos je bos, Kouzelná abeceda , Šimon a štěňátko Bára , Obrázkové básničky 1 a 2, leporela Kaštánkův domeček, překladatelka, lektorka angličtiny, nakladatelka.

Vendula Hegerová

ilustrátorka knih Žeryk to spočítá, Žeryk na cestách, Kos je bos, Kouzelná abeceda , Šimon a štěňátko Bára , Obrázkové básničky 1 a 2, leporel Zvířátka ze ZOO, Zvířátka ze statku, Zvířátka z lesa, knih Nauč mě kreslit (Axióma 2008), Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky (Portál 2008), Veršované rozcvičky (Portál 2009), Dovádivé básničky pro kluky a holčičky (Portál 2010) Zvířátka – První čtení, to nic není (Portál 2010), autorka knížky Mami, tati, chceme pejska (Pierot 2009), ilustrace do časopisů Sluníčko a Čtyřlístek.

Věra Faltová

(1932 - 2009) ilustrátorka knihy Kouzelná abeceda a Obrázkové básničky, autorka známých komiksových postaviček Barbánka a Kocoura Vavřince. Věra Faltová vystudovala VŠUP u prof. Adolfa Hoffmeistera. Působila jako výtvarná redaktorka časopisu Ohníček, kreslila také pro časopisy Čtyřlístek a Sluníčko.
© FunkyStránky.cz, grafika Vendula Hegerová © 2010