Naše kniha školám

Naše knížky dodáváme do desítek mateřských a základních škol po celé ČR. Knížky jsou oblíbeným dárkem pro děti, ať už k Vánocům, na uvítání nebo rozloučení. Školám a školám nabízíme výhodnější podmínky, připravujeme pracovní listy a sem tam je také navštěvujeme osobně.

Výhodnější podmínky

Objednávku nemusíte zadávat do-eshopu. Napište nám, s výběrem vám rádi poradíme a společně připravíme nabídku, která bude vyhovovat vašim představám. Pro školy a školky nabízíme navíc:

  • dopravu zdarma (od 500 Kč)
  • zvýhodněné ceny (při větším objemu)
  • možnost besedy s autorkami

Pracovní listy děti, školy a školky

Pro předškolní děti, školy a školky také připravujeme pracovní listy s oblíbenými postavami a příběhy z našich knížek. Pracovní listy jsou zdarma a volně využitelnné k výuce a nekomerčnímu použití.

Odkazy ke stažení pracovních listů:

Besedy a autorské čtení

Stíháme jen párkrát do roka, ale je to velká radost. Celý život pracujeme s dětmi a snažíme se, aby naše návštěvy v mateřských školkách byly zážitek. Kromě čtení a různých her si s dětmi také povídáme o tom, jak se tvoří knížky a co všechno se musí stát, než se jim dostanou do ruky. Občas také přečteme dětem verše a příběhy, které dosud spinkaly v šuplíku a teprve čekají na svůj slavný moment, kdy se dostanou na stránky našich knížek.


Buďme v kontaktu

Zaujalo vás něco z výše uvedeného? Napište nám nebo se přihlaste k odběru novinek a my vám jednou za pár měsíců pošleme, co je u nás nového. :)